Stolní Tenis TJ Lokomotiva Nymburk

Stolní Tenis

TJ Lokomotiva Nymburk

Stolní Tenis TJ Lokomotiva Nymburk

MINIKEMP 2023: VI. ROČNÍK

31. 07. 2023 Tomáš Kokojan

Termín: 17. – 19. 7. 2023. Trenéři: J. Heršálek, R. Hendrych a T. Kokojan.

Letního oddílového soustředění se zúčastnilo 8 dětí, které byly rekrutovány z řad žáků kmenového oddílu a kroužku ZŠ Komenského Nymburk.

Tradiční červencové soustředění se konalo opět na zálabské Remanenci v letní sokolovně. Kromě ústředního ping-pongu si děti vyzkoušely i další tři sporty. Konkrétně se jednalo o tenis, vybíjenou a basketbal. Ve všech sportovních odvětvích proběhly soutěže jednotlivců. Klíčovým turnajem bylo potom závěrečné měření sil ve stolním tenise. Nejúspěšnějším sporťákem soustředění byl vyhlášen J. Ježek. Na závěrečném ceremoniálu mladí borci obdrželi památeční diplomy a knihy z domácí dílničky T. Kokojana (Pingpongáři, emoce a kresby, Oddíl stolního tenisu Lokomotiva Nymburk). Po celé tři dny panovala v herně pohodová a přátelská atmosféra. O tu se kromě dobrých dětí postaralo i trenérské trio. Všechny mladé hráče chválím nejen za velmi dobré a snaživé sportovní výkony, tak také za velice slušné a milé chování. Svým kolegům Jakubovi a Romanovi potom děkuji za jejich vzornou pomoc a spolupráci.

Vyhodnocení dětí

KING OF CAMP: Jiří Ježek.

QUEEN OF CAMP: Daniela Matějovská.

Turnaj ping-pong: 1. J. Ježek, 2. J. Lahoda, 3. D. Matějovská, 4. M. Chailazov, 5. Šíma + Landa + Šindler.

Čtyřhra: 1. Ježek + Šindler, 2. Lahoda + Chailazov.

Nejlepší baskeťáci. Zlato: Šíma + Ježek + Lahoda. Stříbro: Vymer, Chailazov, Landa.

Nejlepší hráči vybíjené: Landa + Matějovská + Chailazov + Vymer + Šíma.

Nejlepší tenisté: 1. J. Lahoda, 2. V. Šíma.

Z HISTORIE LETNÍCH SOUSTŘEDĚNÍ – KING OF CAMP: III. ROČNÍK – R. PARVONIČ, IV. ROČNÍK – P. KOŠVANEC, V. ROČNÍK – H. NĚMEČEK, VI. ROČNÍK – J. JEŽEK.

 

 

Tomáš Kokojan