Stolní Tenis TJ Lokomotiva Nymburk

Stolní Tenis

TJ Lokomotiva Nymburk

Stolní Tenis TJ Lokomotiva Nymburk

4. bodovací turnaj mládeže Nymburk

12. 03. 2019 Jiří Sobotka

V sobotu 2. března jsme v naší herně na Remanenci pořádali čtvrtý (poslední) okresní bodovací turnaj mládeže. Oproti předchozímu turnaji byla účast v obou kategoriích nižší – 14 mladších žáků a 4 starší žáci.

V kategorii starších žáků jsme při neúčasti Franty Veselého a dalších našich hráčů nenavázali na předchozí výsledky. Ani Martin Minařík jistě nebyl se svým 2. místem zcela spokojen. Na 3. místě se umístila naše Natálka Grospičová. Vítězství bral Adam Šimek z Přední Lhoty.

V kategorii mladších žáků chybělo opět několik našich hráčů. Patrik Košvanec nakonec vybojoval 3. místo, s nímž byl jistě spokojen. Naopak dost krutá byla soutěž pro Radka Parvoniče, který v nejtěžší základní skupině prohrál po vyrovnaných bojích tři zápasy v poměru 2:3 a do finále A se neprobojoval. Vítězem se stal nový objev Roman Hakl z Přední Lhoty, který postupně vyřadil všechny tři bratry Krykovy. Pořadí 1. Hakl, 2. Štěpán Kryka, 3. Košvanec, Šimon Kryka.

Do závěrečných turnajů TOP, které se hrají 31. března, se v kategorii starších žáků nominovali Franta Veselý (z 1. místa), Martin Minařík (3.), Natálka Grospičová (6.) a trojice Lukáš Hájek, Tonda Mlejnek a Tomáš Svoboda (7. – 9.). V kategorii mladších žáků pak pouze Patrik Košvanec (6.). Všem, kteří se zúčastní, popřejeme do závěrečného turnaje pevnou ruku!

Jiří Sobotka