Stolní Tenis TJ Lokomotiva Nymburk

Stolní Tenis

TJ Lokomotiva Nymburk

Stolní Tenis TJ Lokomotiva Nymburk

ŽÁKOVSKOU JEDNIČKOU LOKOMOTIVY JE LUKÁŠ HOLČÁK

31. 07. 2023 Tomáš Kokojan

 

Lukáš Holčák se stal naším nejlepším juniorem uplynulé sezóny 2022/23. Svými 72 % singlové úspěšnosti byl ústředním tahounem žákovského družstva, které skončilo v regionální konkurenci deseti týmů sedmé. Na okresních BTM mladý hráč pobral v konečném účtování bronzovou placku. Lukáš je klidný, technický a dlouhoruký levák, který je schopen hrát velmi dobře takticky. Chlapec umí zabojovat, hraje na vítězství a má tzv. tah na bránu. Především mu ale nechybí i veledůležitý herní „drive“ a moudrá mysl. Díky svým hráčským i morálním kvalitám je Lukáš v současnosti, a to dle mého osobního názoru,  největší oddílovou nadějí.

Nutno ještě podotknout, že druhým nejlepším mládežníkem miniakedemie Lokomotivy je sympatický H. Němeček. Ten nasbíral v žákovské soutěži zhruba 55 % vítězných špílů. Žákovský tým v uplynulé sezóně vedla dobrá matka Lukáše, a to jmenovitě Lenka Holčákové (filantropická a optimisticky naladěná žena).

Ústředním trenérem obou mladíků, resp. obrovským stolnětenisovým nadšencem, nebyl nikdo jiný než J. „Herryman“ Heršálek. Do budoucnosti přejeme oběma našim milým talentovaným juniorům mnoho dalších sportovních i životních úspěchů.

 

Tomáš Kokojan