Stolní Tenis TJ Lokomotiva Nymburk

Stolní Tenis

TJ Lokomotiva Nymburk

Stolní Tenis TJ Lokomotiva Nymburk

Top starších žáků okresu Nymburk 1. 4. 2017

05. 04. 2017 Jiří Sobotka

V sobotu 1. 4. 2017 jsme v naší herně na Remanenci pořádali závěrečnou akci v rámci bodovacích turnajů mládeže sezóny 2016 – 2017, a to turnaj TOP starších žáků. Souběžný TOP mladších žáků se konal v Sadské.

Do turnaje se kvalifikovalo osm nejlepších starších žáků z předchozích turnajů. Bohužel v důsledku nedostatečného zajištění přihlášek a následného rozhodnutí předsedy RSST se turnaje nezúčastnili někteří hráči našeho oddílu a turnaj se tak hrál pouze v pěti hráčích.

Vzhledem ke značným rozestupům mezi jednotlivými hráči v průběžném pořadí bylo dopředu jasné i celkové pořadí, ovšem s jedinou, zato podstatnou výjimkou. O celkové první místo stále bojovali náš Tomáš Stejskal a Ondřej Žežule ze Sadské. Situace byla taková, že kdo vyhraje turnaj, vyhraje i celkové pořadí. Oba se zároveň loučili s věkovou kategorií starších žáků.

Nakonec až nečekaně hladce zvítězil Tomáš Stejskal, který všechna čtyři utkání vyhrál jednoznačně 3:0. Další pořadí: 2. Žežule, 3. Kněžínek (AFK Nymburk), 4. Černý, 5. Maršon (oba TTC Poděbrady). Všichni hráči obdrželi medaile a diplomy.

 

Následovalo vyhlášení celkového pořadí. První dvě místa zůstala stejná a třetí se umístil náš Michal Falber. Medailisté obdrželi diplom a pohár, nepřítomnému Michalovi budou předány dodatečně.

 

Turnaj proběhl velmi rychle a v přátelské atmosféře. Byl opět řízen Jiřím Sobotkou, jemuž sekundoval Miloslav Kyncl. Poděkování patří i pánům Vršovskému a Žežulovi st., kteří pomáhali jako rozhodčí u stolu.

Jiří Sobotka