Stolní Tenis TJ Lokomotiva Nymburk

Stolní Tenis

TJ Lokomotiva Nymburk

Stolní Tenis TJ Lokomotiva Nymburk

O velikonočního zajíčka – turnaj nejmladšího žactva

18. 04. 2017 Lubomír Mucha

Na Zelený čtvrtek se v naší herně uskutečnil již 9. ročník turnaje pro nejmladší žactvo, což jsou v této sezoně 2016/2017 děti narozené v roce 2006 a později. Do úterý se přihlásilo neuvěřitelných 20 dětí a kromě jednoho maroda jich opravdu 19 přijelo. Jednalo se tedy opravdu o rekordní účast, která překonala i 14 účastníků prvního ročníku. Škoda, že ve směsici ze 7 oddílů nebyl ani jeden hráč z našeho oddílu.

Hráči byli rozděleni do 4 skupin, kde hrál každý s každým. Poté následoval postup z 1. a 2. místa do finálového pavouka, z 3. a 4. místa do pavouka o 9 . – 16. místo a tři pátí si zahráli skupinku o 17. – 19. místo. První prohra v pavouku ale tentokrát neznamenalo vyřazení a konec turnaje, protože se dohrávalo v dalších pavoučcích až o úplné konečné umístění. Takže se během těch 3 hodin sehrálo neuvěřitelných 62 zápasů na dva vítězné sety.

  1. místo M. Čejka,
  2. místo K. Bártová,
  3. místo M. Sležek,
  4. místo J. Bárta

Na závěr dostali všichni účastníci diplom, pár sladkostí a malý přívěšek. Vítěz samozřejmě také skleničku s motivem zajíčka. Ještě extra malý dárek dostal nejmladší účastník Jirka z Kolína, který zrovna v tento den oslavil osmé narozeniny. Turnaj zorganizovala jako i všechny ostatní ročníky Kateřina Sláčalová.

Velikonoční zajíček 2017 – podrobné výsledky

Lubomír Mucha