Stolní Tenis TJ Lokomotiva Nymburk

Stolní Tenis

TJ Lokomotiva Nymburk

Stolní Tenis TJ Lokomotiva Nymburk

Medailové úspěchy našich žáků na okresních přeborech

27. 11. 2017 Tomáš Kokojan

Na žákovských okresních přeborech se našim mladým borcům dařilo, když v obou kategoriích posbírali několik cenných kovů. Bravo!

Medailová šňůra našich mladých hráčů a hráček pokračuje, imaginární „had úspěchů“, složený ze zlatých, stříbrných a bronzových placek, se vine dál. Není co řešit, prostě když se daří, tak se daří.

Na prestižních okresních přeborech mladšího a staršího žactva se malí pašáci Lokomotivy Nymburk opět neztratili a vcelku i vyznamenali. Mladí vyznavači a nadšenci, dnes již umělo-hmotných míčků a zelených, potažmo i modrých stolů, opět váleli a vybojovali několik medailových umístění.  Ve starší kategorii bral bojovný L. Hájek pěkné třetí místo a technický M. Minařík obsadil bramborový flek, aby spolu posléze oba chlapci vydřeli luxusní triumf v deblu. Mezi mladšími playery opět řádit urputný F. Veselý, který škubnul stříbrnou placku. Tu posléze doplnil o vítězství ve čtyřhře. V dívčí kategorii zazářila talentovaná N. Grospičová, která s chutí pobrala, parádní druhé místo.

Závěrem nutno podotknout, že již více než tři roky patří našemu oddílu, a to z hlediska mládežnických medailových úspěchů, primát na okresních oficiálních stolních kolbištích. Tento fakt podtrhuje i současná nejširší mládežnická sekce Lokomotivy Nymburk na okrese.

Všem našim úspěšným stolně-tenisovým nadějím gratuluji a do budoucna jim přeji mnoho dalších sportovních úspěchů! Ti méně úspěšní ať nevěší hlavu, pokud vydrží, nepoleví v tréninku a budou trpěliví, jejich čas medailí a úspěchů jistě taktéž přijde. Taktéž děkuji za obětavou pomoc všem našim trenérům, vedoucím dětských družstev, všem členům výboru klubu a v neposlední řadě také zapáleným, milým a fajn rodičům našich „juniorů“.

Tomáš Kokojan