Stolní Tenis TJ Lokomotiva Nymburk

Stolní Tenis

TJ Lokomotiva Nymburk

Stolní Tenis TJ Lokomotiva Nymburk

INOVOVANÝ ŽÁKOVSKÝ TÝM LOKOMOTIVY NYMBURK PRO SEZÓNU 2023/24 JE PLNĚ PŘIPRAVEN A MÁ VELKOU CHUŤ

26. 06. 2023 Tomáš Kokojan

Na červnové momentce se v herně Lokomotivy sešla osa družstva mladých plejerů pro nadcházející sezónu. Na fotce chybí pouze talentovaný J. Lahoda a M. Bártl. Za zajímavost stojí fakt, že se většinou jedná o úplné nováčky. Tyto „mladé pušky“ začali organizovaně hrát ping-pong teprve v letošním školním roce na kroužku ZŠ Komenského Nymburk. Chlapci se v květnu přesunuli za svým trenérem a pedagogem T. Kokojanem do letní sokolovny na Remanenci, kde od října započne jejich závodní kariéra. Kromě noviců z Komendy se na fotce sešli i jediný závodní hráč z loňského ročníku J. Pelc a M. Chailazof, který ovšem do oficiálních soutěžních zápasů ještě nikdy nezasáhl. Z žákovské skvadry vypadli Holčák s Němečkem, kteří již budou nastupovat, a to díky své vyšší výkonnosti, pouze v soutěžích dospělých. Žákovskému výběru se i v příští sezóně budou věnovat trenéři J. Heršálek a T. Kokojan, a to za zkušené asistence nestárnoucí oddílové ikony dědy Randy (88 let!).

Aktuální červnový žebříček žáků Lokomotivy Nymburk z hlediska soutěžních výkonů a vzájemných oddílových výsledků: 1. Lukáš Holčák, 2. Hynek Němeček, 3. Jiří Ježek, 4. Matyáš Kovacs, 5. Nikolas Šindler a Jan Pelc, 6. Jiří Lahoda a Adam Choděra, 7. Michal Chailazof, 8. Martin Landa, 9. Mikoláš Bártl, 10. Čenkei.

Všem našim budoucím stolnětenisovým nadějím přeji v příští sezóně radost i uspokojení ze hry a maximum sportovních úspěchů.

Tomáš Kokojan