Stolní Tenis TJ Lokomotiva Nymburk

Stolní Tenis

TJ Lokomotiva Nymburk

Stolní Tenis TJ Lokomotiva Nymburk

Antonín „Tonda“ Čermák: 80 let!

03. 11. 2017 Tomáš Kokojan

 

A je to. Proslulý predátor i známý „srdcař“ za zelenými stoly, potažmo klasický stolně-tenisový „prkýnkář“, se „prokousal“ do svého životního semifinálového „play-off“. Co dodat – je to darda!

Na současném prvním místě oddílového programu je bezesporu oslava parádního životního jubilea nejen jedné z model stolního tenisu na Remanenci, ale také celého okresu.  Ačkoliv svým vzrůstem pomenší, díky svému obrovskému srdci a bojovnému duchu velký hráč A. Čermák, v klidu doputoval k další životní metě a luxusnímu jubileu. Pro zajímavost nutno dodat, že v případě tohoto zpravidla dobře naladěného, dnes již bezesporu legendárního playera, se de facto jedná o úplně posledního klubového ortodoxního obranáře, alias takzvaného „klasika-prkýnkáře“.

Tonda Čermák bez nadsázky patří mezi nejlepší hráče celé, zhruba šedesátileté oddílové historie. Úspěchy sbíral dlouhá léta v druholigových, divizních i krajských soutěžích. Zavilý a nezlomný pašák taktéž „škubnul“ medaili na veteránském Mistrovství Evropy.

Závěrem všichni bývalí spoluhráči a kamarádi z Lokomotivy Nymburk, přejí svému super sportovnímu parťákovi, zábavnému plus veselému „muzikomanovi“ a dobrému člověku, maximum sil, vůle, optimismu a jeho tradiční sportovní urputnosti do jeho dalších životních bojů!

 „GO FOR IT“ a DRŽ SE, CHLAPE!

 

Za všechny přátele A. Čermáka napsal tiskový mluvčí „A“ týmu, šéf mládežnické mikroakademie a pedagog

Tomáš Kokojan